Abdulkadir ŞEKER | SEO Danışmanı

Abdulkadir ŞEKER | SEO Danışmanı

SEO Danışmanı

Kategori: SEO 15 Şubat 2016 tarihinde yayınlandı.
Abdulkadir ŞEKER tarafından yazıldı. Gösterim: 6437

 

 

 

SEO Danışmanı

 

SEO Danışmanı

 

SEO Danışmanı web sitenizin arama motorlarına uyumlu ve arama motoru dostu olmasını sağlar. SEO Danışmanı sitenizin amacına uygun anahtar kelimelerde yükselmenizi , üst sıralara çıkmanızı sağlayan optimizasyon çalışmalarını yapar. Sitenize trafik gelmesini sağlar web sitenizi ve ürünlerinizi müşterilerinizle buluşturur. iyi bir SEO Danışmanı kısa süreli çözümlerden ziyade uzun süreli sağlıklı sonuç veren çalışmayı uygular ve takibini yapar. 

SEO Danışmanı bu tecrübeye sahip kişidir. Arama motorları aramaların da sitenizin tanınması ve öncelik kazanması için yapılması gereken metot ve stratejilerin toplamına SEO ( Search engine optimization ) yani arama motoru optimizasyonu denir. Arama motorlarına en güncel ve en iyi örnek tabi ki Google dır. Her arama motoru farklı uzmanlıklar gerektirebilir. Her arama motorunun farklı algoritmaları vardır. 

SEO Danışmanı Nasıl Çalışır?

SEO basamak basamak çıkılan bir çalışmadır. Rakip web siteleri analiz edilir, gerekli kriterler uygulanır. SEO Danışmanı tüm bu aşamaların takibini sağlar, bu süreçte nerede nasıl bir strateji izlenmesi gerektiği'nin krokisini çizer ve uygular. Tahmin kabiliyeti ve tecrübe ile özenli bir çalışma SEO için olmazsa olmazlardandır. 

 

SEO Uzmanı

Bizi Google+'da bulun