WhatsApp
Yükleniyor...

Abdulkadir ŞEKER Kimdir?

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Abdulkadir ŞEKER Kimdir?

Abdulkadir ŞEKER Kimdir?

Hakkımda

Ben Kimim?

18 yıllık dijital tecrübesi ile birlikte web yazılım,  web tasarım,  e-ticaret yazılımı ve seo hizmeti sunmaktayım. Seo uzmanı olarak hizmetlerimi sizlere sunuyor ve sektörel olarak bu alandaki başarılı seo çalışmaları ile tanınıyorum.

İmza attığım birçok proje ile birlikte,  tecrübe noktasında profesyonel olduğumu iddia edecek kadar çok işe imza attım. Bu yetkinlik ile birlikte profesyonel destek sunmaya devam etmekteyim.

İhtiyaca yönelik ve dijital dünyanın olmazsa olmazları arasında bulunan hizmetler profilimi sizlere şu şekilde sıralayabilirim:

 • SEO Çalışmaları
 • Site İçi SEO Çalışmaları
 • Arama Motoru Optimizasyon Hizmetleri
 • Site Dışı SEO çalışmaları
 • Web Tasarım
 • Web Yazılım
 • Anti Spam Yazılımı
 • Anti Spam Programları

 Uygulama desteği sunduğum hizmetler arasında;

 • Web Hosting
 • Web Sitesi Yayını
 • E-mail Hosting

Hizmetleri bulunmaktadır.

Misyonum

Web sektörüne adım attığım günden bu güne kadar en nihai hedefim dijital dünyada kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak oldu. Seo uzmanı olarak;  18 yıllık tecrübemin tamamında en yeniyi sunmak üzerine odaklandım. Eğitimler ile kendimi destekleyerek yenilikçi hizmetler noktasında öncü olmaya çalıştım ve bu noktada çalışmalarıma devam ediyorum.

Vizyonum

Her zaman daha iyisinin mümkün olduğuna inanan biri olarak yenilikçi ve çözümleyici adımlar atmayı tercih ediyorum. Sunduğum hizmetlerin evrensele hitap etmesi için çalışıyorum. Farklı ülkeler, farklı kültürler ve ortak hedef olan aynı kalite ile ilerliyorum.  Global dünyanın gerekleri kapsamında evrensel düşünce sistemi ile hep daha fazlasını yapmak birincil hedefim.

Yenilikçi ve Profesyonel Destek İçin; Seo Uzmanı Olmak

 Bilişim sektörü, hızın, rekabetin ve daima çalışmanın bulunduğu bir sektördür. Öğrenme daimidir ve yenilikçidir.  Kaliteli hizmetin varlığından bahsetmek için hizmeti sunan kişinin de bu noktaları benimsemiş olması gerekir.

İnternetin içinde görünür ve bilinir olmak teknik bilginin yanı sıra, heves ve istek de gerektirir.

 Seo uzmanı olarak hevesimi yıllardır taze tutan projelere imza attım.  Verimli, kaliteli ve yenilikçi çözümler ile sizlerin de bu sektör içerisinde var olmasını sağlamaktan gurur duyacağım.

Detaylı bilgi ve destek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Uzmanı Abdulkadir ŞEKER

 

İletişim Kanallarım:

Telefon:0850 840 31 87

GSM:0850 840 31 87

Faks:0850 840 31 87

E-Posta: info@abdulkadirseker.com.tr

Adres: Ataşehir İstanbul/Türkiye