Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Abdulkadir ŞEKER 18 yıldır web tasarım, web yazılım, SEO Hizmeti, E-Ticaret Yazılımı konusunda çalışmalar yapmaktadır.


Abdulkadir ŞEKER 18 yıldır yazılım ve tasarım çalışmaları sonucu oluşturduğu e-ticaret uygulamalarıyla birçok projeye imzasını atmıştır.


Abdulkadir ŞEKER şüphesiz arama motorlarının lideri olan GOOGLE'de SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmalarıyla başarı kaydetmiştir.


Abdulkadir ŞEKER E-Mail kullanımında hızla artan virüs ve spam saldırılarından kurtulmak için kullanılmakta olan anti spam programları, anti spam yazılımı konusunda hizmet vermektedir.


Abdulkadir ŞEKER web tasarım ve web yazılımın yanı sıra yine her firmanın ihtiyacı olan SEO çalışmaları, Site içi SEO çalışmaları, Site Dışı SEO çalışmalarını yapmaktadır.


Abdulkadir ŞEKER bünyesinde yukarıda saydığımız hizmetlerin yanı sıra kendisine ait serverları üzerinden Web Hosting, web sitesi yayını,e-mail hosting gibi konularda uygulama desteği vermektedir.


Abdulkadir ŞEKER tüm müşterileri için her zaman en iyiyi ve en yeniyi hedeflemiştir. Abdulkadir ŞEKER yıllardır tüm müşterilerine kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamıştır.


En önem verdiği ilke, süreklilik ilkesiyle müşterilerine tek noktadan tüm desteği sunmaktır. Birçok firma internet üzerinden SEO Hizmeti ile hedeflenen kitlesine Abdulkadir ŞEKER'in sayesinde ulaşmıştır. Abdulkadir ŞEKER Türkiye'de birçok web tasarım projesine imza atmıştır. Her geçen gün yeni tasarımlarla da kendini geliştirmeyi bilmiştir. Abdulkadir ŞEKER firmalara web tasarım, web yazılım, SEO Hizmeti (arama motoru optimizasyonu), E-ticaret, Web Hosting, mail hosting, mobil tasarım, mobil yazılım geliştirme, anti spam, SOSYAL MEDYA ve Marka Tescili alanında hizmet sunmaktadır.


MİSYON

Abdulkadir ŞEKER Bilişim Teknolojilerini kullanarak ilerici İnternet çözümleri yaratmak ve bunları müştelerimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada İnternet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde internetin verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.


VİZYON

İnternet stratejileri geliştirerek danışmanlık yapan ve çözümlerin uygulanmasını sağlayan ve kesintiz kaliteli hizmetler sunan küresel İnternet çözümleri sağlayacısı olmak. Rakiplerden bir adım önde olmak, daha fazla yaratıcılık ve yenilik arayışı içinde olmak, yeni ve daha iyi, kullanmaya hazır ve anahtar teslim orijinal çözümler sunmak. Müşterilerim varolan internet sitelerini analiz etmek,değiştirmek güçlendirmek veya internet sitelerini sıfırdan SEO uyumlu tasarlamak için zengin çözümler sunmak. Bu çözümler Abdulkadir ŞEKER tarafından kullanmaya hazır şekilde tasarlanmış olabileceği gibi, size özel şekilde de olabilir.

SEO UZMANI

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top